Skupine za predavanja po hibridnem modelu

datum: 30.09.2020

kategorija: Sporočila za študente

 

Skupine za predavanja po hibridnem modelu

Pri predmetih, ki se izvajajo po hibridnem modelu, smo vas za predavanja razdelili v 5 skupin. Skupine za vaje še niso določene in jih bomo objavili naknadno. Ena skupina bo v določenem tednu predavanja in vaje spremljala v živo na UL FS, ostali pa sodelujete preko spleta. Predavanja bodo potekala po objavljenem urniku (v urniku predavanja nimajo skupin).

Skupina A

Skupina A je na UL FS prisotna v tednu od 5. 10. 2020 do 9. 10. 2020, od 9. 11. 2020 do 13. 11. 2020 ter od 14. 12. 2020 do 18. 12. 2020. Vse ostale tedne spremlja predavanja in vaje preko spleta.

Skupina B

Skupina B je na UL FS prisotna v tednu od 12. 10. 2020 do 16. 10. 2020, od 16. 11. 2020 do 20. 11. 2020 ter od 21. 12. 2020 do 24. 12. 2020. Vse ostale tedne spremlja predavanja in vaje preko spleta.

Skupina C

Skupina C je na UL FS prisotna v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, od 23. 11. 2020 do 27. 11. 2020 ter od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021. Vse ostale tedne spremlja predavanja in vaje preko spleta.

Skupina D

Skupina D je na UL FS prisotna v tednu od 26. 10. 2020 do 30. 10. 2020, od 30. 11. 2020 do 4. 12. 2020 ter od 11. 1. 2021 do 15. 1. 2021. Vse ostale tedne spremlja predavanja in vaje preko spleta.

Skupina E

Skupina E je na UL FS prisotna v tednu od 2. 11. 2020 do 6. 11. 2020, od 7. 12. 2020 do 11. 12. 2020 ter od 18. 1. 2021 do 22. 1. 2021. Vse ostale tedne spremlja predavanja in vaje preko spleta.

 

Študenti 1. letnika Visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Strojništvo - Projektno aplikativni program so pri vseh obveznih predmetih (Tehniška matematika 1, Tehniška fizika, Tehniška dokumentacija, Elektrotehnika in elektronika, Energetika in okolje, Informatika in računalništvo) razdeljeni po sledečem razporedu:

  • Skupina A (priimki od A do Gar)
  • Skupina B (priimki od Gaš do Kos)
  • Skupina C (priimki od Kov do Mo)
  • Skupina D (priimki od Mr do Sa)
  • Skupina E (priimki od Se do Ž)

 

Študenti 2. letnika Visokošolskega strokovnega študijskega programa 1. stopnje Strojništvo - Projektno aplikativni program so pri vseh obveznih predmetih (Inženirska gradiva, Tehniška termodinamika 1, Tehniška mehanika 2, Strojni elementi 1) razdeljeni po sledečem razporedu.

 

Študenti 1. letnika Univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Strojništvo - Razvojno raziskovalni program so pri vseh obveznih predmetih (Matematika 1, Statika in kinematika, Opisna geometrija in tehnična dokumentacija, Energije in okolje) razdeljeni po sledečem razporedu:

  • Skupina A (priimki od A do Gom)
  • Skupina B (priimki od Gor do Kro)
  • Skupina C (priimki od Ku do Per)
  • Skupina D (priimki od Pet do Šim)
  • Skupina E (priimki od Šin do Ž)

 

Študenti 2. letnika Univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Strojništvo - Razvojno raziskovalni program so pri vseh obveznih predmetih (Matematika 3, Termodinamika, Gradiva 2, Strojni elementi 1, Numerične metode) razdeljeni po sledečem razporedu:

  • Skupina A (priimki od A do Gj)
  • Skupina B (priimki od Go do Ko)
  • Skupina C (priimki od Kr do Pang)
  • Skupina D (priimki od Panj do Strg)
  • Skupina E (priimki od Strm do Ž)

nazaj na seznam