Odbojkarska ekipa Fakultete za strojništvo je v slogu zaključila letošnjo Univerzitetno odbojkarsko ligo. Potem, ko je ekipa skupinski del tekmovanja zaključila s samimi zmagami, so v četrtfinalu izločili ekipo Fakultete za računalništvo in informatiko, v polfinalu ekipo Ekonomske fakultete in se v finalu pomerili z ekipo Fakultete za matematiko in fiziko. V finalu so predstavniki Fakultete za strojništvo prvi niz dobili s 25:18, a je ekipa s Fakulete za matematiko in fiziko izid izenačila na 1:1. V odločilnem tretjem nizu so študenti Fakultete za strojništvo ponovno odigrali odlično, zmagali s 15:11 in zaključili sezono UOL brez poraza. Naziv najkoristnejšega igralca finala je pripadel Nejcu Prijatelju, s Fakultete za strojništvo.
Ekipo Fakultete za strojništvo so zastopali: Maj Koncilija, Matic Drevenšek, Dejan Mugerli, Jošt Lenič, Nejc Prijatelj, Vid Suhadolnik, Luka Michael Gradišek, Anže Sirnik, Ivan Hubert, Žiga Kokalj, Nej Jelen, Urban Šinkovec, Iztok Novak, Tevž Tomazin, Jošt Krejan, Žiga Žagar in Žiga Žolnir.
Iskrene čestitke!
Foto: ŠZUL
