od 29.11.2017 do 14.12.2017

lokacija: Fakulteta za strojništvo

JAVNA OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST

Članica: Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo, Aškerčeva cesta 6, Ljubljana

1. Razpisano delovno mesto: RAZISKOVALEC VII/2-0, (šifra DM: H017004), M/Ž

2. Pogoji za opravljanje dela:

• specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja) tehnične ali naravoslovne smeri, visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) tehnične ali naravoslovne smeri, magistrska izobrazba (2. Bolonjska stopnja) tehnične ali naravoslovne smeri.

3. Kratek opis dela in nalog:

• znanstvenoraziskovalno delo in strokovno delo pri raziskavah
  • strokovno sodelovanje z naročniki raziskovalnih nalog
  • pripravljanje pisnih poročil in elaboratov o raziskavi ter ekspertiz
  • sodelovanje pri dodiplomskem in podiplomskem študiju
  • pripravljanje predlogov za nabavljanje raziskovalne opreme, vzdrževanje opreme in naročanje potrošnega materiala
  • izvajanje opravil s svojega področja po nalogu predstojnika organizacijske enote in drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše strokovno področje delovnega mesta

4. Rok za prijavo: od 29.11.2017 do 14.12.2017
Kandidat / kandidatka posreduje prošnjo, CV, dokazila o izobrazbi po pošti ali po elektronski pošti.

5. Računalniški programi: znanja za uporabo računalniških programov.

6. Funkcionalna znanja in ostale zahteve:
Inovativnost, sposobnost za timsko delo, komunikativnost, organizacijske sposobnosti. Aktivno znanje angleškega jezika. Zaželena povprečna ocena celotnega študija 8 ali več.

7. Delovno razmerje:
Določen čas – 2 leti oz. za čas trajanja projekta, s polnim delovnim časom – 100 % oz. 40 ur / teden in 3 mesečno poskusno dobo.

8. Kontaktna oseba na članici:

Ime in priimek: Joži Sterle

Telefonska številka: 01 477 1 460