od 06.12.2017 do 26.12.2017

lokacija: Fakulteta za strojništvo

JAVNA OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST

Članica: Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo, Aškerčeva cesta 6, Ljubljana

1. Razpisano delovno mesto: RAZISKOVALEC VII/2-0, (šifra DM: H017004), M/Ž

2. Pogoji za opravljanje dela:

• specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja) s področja ekonomije, prava, druge tehnične ali družboslovne smeri, visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) s področja ekonomije, prava, druge tehnične ali družboslovne smeri, magistrska izobrazba (2. bolonjska stopnja) s področja ekonomije, prava ali druge tehnične ali družboslovne smeri.

3. Kratek opis dela in nalog:

• znanstvenoraziskovalno delo in strokovno delo pri raziskavah
  • strokovno sodelovanje z naročniki raziskovalnih nalog
  • pripravljanje pisnih poročil in elaboratov o raziskavi ter ekspertiz
  • sodelovanje pri dodiplomskem in podiplomskem študiju
  • pripravljanje predlogov za nabavljanje raziskovalne opreme, vzdrževanje opreme in naročanje potrošnega materiala
  • izvajanje opravil s svojega področja po nalogu predstojnika organizacijske enote in drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše strokovno področje delovnega mesta

4. Rok za prijavo: od 06.12.2017 do 26.12.2017

Kandidat / kandidatka posreduje prošnjo, CV, dokazila o izobrazbi po pošti ali po elektronski pošti.

5. Računalniški programi: znanja za uporabo računalniških programov.

6. Funkcionalna znanja in ostale zahteve:

Inovativnost, sposobnost za timsko delo, komunikativnost, organizacijske sposobnosti. Aktivno znanje angleškega jezika. Zaželeno znanje še enega tujega jezika, delovne izkušnje s področja evropskih in drugih projektov, administracije, računovodstva in financ.

Zaželeno znanje s področja urejanja strokovnih publikacij, spletnih strani, stiki z javnostjo, promocija, skrb za socialna omrežja, organizacija sestankov, sejmov, konferenc.

7. Delovno razmerje:

Določen čas – do 30.04.2019, s polnim delovnim časom – 100 % oz. 40 ur / teden in 3 mesečno poskusno dobo.

8. Kontaktna oseba na članici:

Ime in priimek: Mateja Pustotnik

Telefonska številka: 01 477 1 141