od 09.04.2018 do 24.04.2018

Šifra delovnega mesta: J017100,
Tarifni razred: VII/1,
Plačna podskupina: J1,
Vrsta zaposlitve: polni delovni čas (40 ur/ teden oz. 8 ur dnevno)

Trajanje zaposlitve: določen čas do 30.06.2019 z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Poskusno delo: 3 mesece

Pogoji za opravljanje dela:

• specializacija po višješolski izobrazbi (prejšnja) s področja strojništva, metalurgije ali elektrotehnike, visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) s področja strojništva, metalurgije ali elektrotehnike, visoka strokovna izobrazba (1. Bolonjska stopnja) s področja strojništva, metalurgije ali elektrotehnike, visokošolska univerzitetna izobrazba (1. Bolonjska stopnja) s področja strojništva, metalurgije ali elektrotehnike.
  • organizacijske in komunikacijske sposobnosti, znanja za uporabo računalniških programov,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • zaželeno je: znanje praktičnega varjenja, upravljanje varilnega robota, priprave vzorcev (frezanje, struženje, rezanje), poznavanje programov za modeliranje.

Opis dela in nalog:

Splošni opis:

• samostojno načrtovanje in opravljanje strokovnih del na svojem delovnem področju,
  • samostojno izvajanje operativnih nalog delovnega področja,
  • pripravljanje materialov in naprav za izvedbo laboratorijskih vaj in raziskovalnih nalog,
  • sodelovanje pri izvedbi vaj in raziskovalnih nalog,
  • organiziranje popravil in vzdrževanje delovnih priprav,
  • samostojno opravljanje drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše področje delovnega mesta po nalogu nadrejenega.

Datum objave: 09.04.2018

Rok za prijavo: 15 dni, od 09.04.2018 do vključno 24.04.2018

Pisne vloge z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev naj kandidati/ke v razpisnem roku pošljejo na naslov:

UL Fakulteta za strojništvo,
Kadrovska služba
Aškerčeva cesta 6

ali po elektronski pošti na naslov: mateja.pustotnik@fs.uni-lj.si

Kontaktna oseba na članici:
Ime in Priimek:  Mateja Pustotnik, telefonska številka: 01 477 1 141,
E-mail: mateja.pustotnik@fs.uni-lj.si