od 30.11.2017 do 15.12.2017

lokacija: Fakulteta za strojništvo

JAVNA OBJAVA PROSTIH DELOVNIH MEST

Članica: Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo, Aškerčeva cesta 6, Ljubljana

1. Razpisano delovno mesto: ASISTENT Z DOKTORATOM IX-0, (šifra DM: H019001), M/Ž

2. Pogoji za opravljanje dela:

• doktorat znanosti (prejšnji) tehnične ali naravoslovne smeri, doktorat znanosti (3. Bolonjske stopnje) tehnične ali naravoslovne smeri.

3. Kratek opis dela in nalog:

• znanstvenoraziskovalno delo in strokovno delo pri raziskavah
  • strokovno sodelovanje z naročniki raziskovalnih nalog
  • pripravljanje pisnih poročil in elaboratov o raziskavi ter ekspertiz
  • sodelovanje pri dodiplomskem in podiplomskem študiju
  • pripravljanje predlogov za nabavljanje raziskovalne opreme, vzdrževanje opreme in naročanje potrošnega materiala
  • izvajanje opravil s svojega področja po nalogu predstojnika organizacijske enote in drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše strokovno področje delovnega mesta

4. Rok za prijavo: od 30.11.2017 do 15.12.2017
Kandidat / kandidatka posreduje prošnjo, CV, dokazila o izobrazbi po pošti ali po elektronski pošti.

5. Računalniški programi: znanja za uporabo računalniških programov.

6. Funkcionalna znanja in ostale zahteve:
Inovativnost, sposobnost za timsko delo, komunikativnost, organizacijske sposobnosti. Aktivno znanje angleškega jezika.

7. Delovno razmerje:
Določen čas – 2 leti oz. za čas trajanja projekta, s polnim delovnim časom – 100 % oz. 40 ur / teden in 3 mesečno poskusno dobo.

8. Kontaktna oseba na članici:

Ime in priimek: Joži Sterle

Telefonska številka: 01 477 1 460