Spoštovane študentke in študenti Fakultete za strojništvo,

obveščamo vas, da se bo pedagoški proces začel v ponedeljek, 3. oktobra 2022, po objavljenem urniku na spletni strani fakultete. Študenti prvih letnikov I. in II. stopnje imajo ta dan slovesen sprejem in nimajo pedagoškega procesa.

Vsa obvestila in aktualne informacije najdete na spletni strani UL FS (obvestila za študente).

Študijsko gradivo in druge informacije za vse vaše predmete najdete v spletni učilnici FS

Obvestila s strani fakultete boste prejemali izključno na vaš prevzeti univerzitetni oz. študentski e-naslov, zato v kolikor ga še niste aktivirali, le to storite na spletni strani ID portala: https://id.uni-lj.si (Elektronska pošta).

Skupine za predavalniške in laboratorijske vaje:

• Študenti 1. in 2. letnika VS, UN in MAG programa: Pri vseh predmetih se morate prijaviti v željeno skupino za predavalniške in laboratorijske vaje preko mobilne aplikacije Studo. Prijave bodo odprte od ponedeljka, 3. 10. 2022, od 7. ure zjutraj, do petka, 7. 10. 2022, do polnoči.
  • Študenti 3. letnika VS in UN programa: Skupine za vaje se bodo formirale pri asistentih posameznih predmetov.

Želimo vam uspešno študijsko leto,
Študentski referat