Na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani organiziramo že osmo Študentsko tehniško konferenco »ŠTeKam«ki bo 7. septembra 2023.

Konferenca ŠTEKAM študentom in dijakom odpira vrata v znanstveno raziskovanje ter jih spodbuja pri iskanju inovativnih rešitev. Vsi predstavljeni prispevki bodo objavljeni v zborniku konference in vpisani v sistem Cobiss pod tipologijo Objavljeni znanstveni prispevek na konferenci (1.08).
Študentje in dijaki lahko sodelovanje na konferenci uveljavljajo kot izjemen dosežek, ki je pogoj za pridobitev  Zoisove štipendije. Z vpisom članka v Cobiss pridobijo uradno dostopno referenco o znanstvenem raziskovanju, kar pa je dobra popotnica pri kreiranju uspešne kariere.

ŠTUDENTSKA TEHNIŠKA KONFERENCA

KDAJ: 7. september 2023 ob 9. uri