Kako tremo preoblikovati v zanos

Sreda, 12. 10. 2022, ob 14.00, na Akademiji za glasbo UL.

Vam je nelagodno, ko morate javno nastopati? Na delavnici boste spoznali strategije obvladovanja treme. Preizkusili boste konkretne tehnike, s katerimi se boste naučili vznemirjenje pred nastopom spremeniti v zanos.

Delavnice

Komunikacijske veščine za vsak žep
Torek, 18. 10. 2022, ob 13.30, na Fakulteti za elektrotehniko UL.
Vas zanima moč komunikacije? Na delavnici boste spoznali najbolj uporabna komunikacijska orodja za vsako situacijo. Naučili se boste, kako graditi dolgotrajne odnose, kot tudi kako se pogovarjati s profesorji, sovrstniki ali popolnimi neznanci.

Delavnice

Mentalni stres in škodljivi vzorci vedenja ter kako si pomagati
Sreda, 26. 10. 2022, ob 14:00. Preko spleta.
Se soočate s stresom? Udeležite se spletne delavnice psihoterapevtke Tine Bončina, dr. med. Spoznali boste posledice kroničnega stresa in izvedeli, kakšne so praktične rešitve spopadanja s stresom.

Kako napisati dober CV – za tehnične profile
Četrtek, 27. 10. 2022, ob 14.00, na Fakulteti za strojništvo UL.
Želite prepričate delodajalce s svojim CV-jem? Na delavnici  boste izvedeli, kako napisati dober CV, s katerim boste naredili vtis na delodajalce. Spoznali boste, kakšna naj bosta oblika in vsebina CV-ja.

Razgovor od A do Ž
Četrtek, 3. 11. 2022, ob 14.00, na Fakulteti za strojništvo UL.
Se pripravljate na razgovor? Seznanili se boste z različnimi vrstami razgovorov in z najpogostejšimi vprašanji, ki jih postavljajo delodajalci. Izvedeli boste, kako narediti dober prvi vtis in kako pomembna je pri tem obleka.

INFORMACIJE: Andreja Jurček, karierna svetovalka, andreja.jurcek@uni-lj.si