Razgovor od A do Ž
Sreda, 30. 11. 2022, ob 14.00. Na spletu.
Sreda, 14. 12. 2022, ob 9.
15. Na spletu.
Se pripravljate na razgovor? Seznanili se boste z različnimi vrstami razgovorov in z najpogostejšimi vprašanji, ki jih postavljajo delodajalci. Izvedeli boste, kako narediti dober prvi vtis.

Kako napisati dober CV – za tehnične profile
Sreda, 7. 12. 2022, ob 9.15. Na spletu.
Želite prepričate delodajalce s svojim CV-jem? Na delavnici  boste izvedeli, kako napisati dober CV, s katerim boste naredili vtis na delodajalce. Spoznali boste, kakšna naj bosta oblika in vsebina CV-ja.
Prijavite se prek POPR-a>>

Kako tremo preoblikovati v zanos
Sreda, 7. 12. 2022, ob 14.00, na Akademiji za glasbo.
Vam je nelagodno, ko morate javno nastopati? Na delavnici boste spoznali strategije obvladovanja treme. Preizkusili boste konkretne tehnike, s katerimi se boste naučili vznemirjenje pred nastopom spremeniti v zanos.

JAZ, mojster komunikacije

Četrtek, 8. 12. (1. del), in četrtek, 15. 12. 2022 (2. del), ob 14.00. Na spletu.

Veste, kako podati kritiko in ostati v dobrih odnosih? Na delavnici boste spoznali komunikacijska orodja, s katerimi se boste lahko znašli v vsaki situaciji. Postali boste samozavestni pri pogovoru z vrstniki, profesorji ali neznanci.

Prijavite se prek POPR-a>>

Zakaj samo strokovnost ni dovolj
Ponedeljek, 12. 12. 2022, ob 16.00. Na spletu.
Želite izpopolniti svoje komunikacijske veščine? Na delavnici boste spoznali svoje močne in šibkejše točke v komunikaciji. Osvojili boste osnovne prodajne principe in ugotovili, kako ste lahko bolj samoiniciativni, proaktivni in samozavesti pri komuniciranju.

Linkedin – moj online CV
Torek, 13. 12. 2022, ob 14.00. Na spletu.
Udeležite se delavnice, na kateri boste spoznali, kako lahko z Linkedinom gradite osebno blagovno znamko in kako ga lahko uporabite kot svoj spletni CV za profesionalno prisotnost.

Javno nastopanje
Torek, 13. 12. 2022, ob 14.00, na Akademiji za gledališče, radio, film in televizijo.
Ne radi nastopate? Na delavnici boste spoznali, kako se pripraviti na nastop, kako premagati tremo in kako si zapomniti besedilo, da vam na odru ne bo več nelagodno. Osvojili boste tudi osnove govora in neverbalne komunikacije.

Tehnika govora in retorika
Sreda, 14. 12. 2022, ob 15.00, na Akademiji za gledališče, radio, film in televizijo.
Na delavnici se boste poučili o kvalitetah dobrega govornega nastopa in strukturi govora. Spoznali boste zakonitosti dihanja, artikulacije, oblikovanja glasu in besede, da boste izpopolnili zvočno podobo svojega nastopa.
Prijavite se prek POPR-a>>

Kako dobro predstaviti svojo idejo – elevator pitch
Četrtek, 15. 12. 2022, ob 14.00. Na spletu.
Želite uspešno predstaviti svojo idejo? Na delavnici boste osvoji znanje, kako pripraviti dober pitch (predstavitev). Izvedeli boste, kako morate zasnovati predstavite svoje ideje, projekta, naloge ali produkta, da boste navdušili vse poslušalce.

INFORMACIJE: Andreja Jurček, karierna svetovalka, andreja.jurcek@uni-lj.si