Univerza v Warwicku v sodelovanju z zvezo desetih univerz EUTOPIA organizira usposabljanje z naslovom Early Career Researcher Sustainability Training School, ki bo med 5. in 9. junijem 2023 na Univerzi v Warwicku. Glavni cilj usposabljanja je razvoj veščin in izmenjava idej za doktorske in podoktorske raziskovalce, ki se ukvarjajo z vprašanji trajnostnega razvoja. Podrobnejše informacije skupaj s programom najdete tukaj.

Kandidati, ki jih usposabljanje zanima, se lahko prijavijo do 20. aprila 2023 na e-naslov doktorski.studij@uni-lj.si. Univerza v Warwicku bo izbranim kandidatom krila stroške bivanja in pogostitve. Potne stroške krijejo kandidati sami oz. se lahko o morebitnih možnostih kritja potnih stroškov pozanimajo na članici.

Prijava kandidata naj vsebuje kandidatove podatke (skladno s spodnjim seznamom), življenjepis in motivacijsko pismo.

Podatki o doktorandu/-ki:
– Ime in priimek:
– E-naslov:
– Članica, na kateri je vpisan/-a:
– Doktorski program in smer, v katerega je vpisan/-a:

Univerza v Ljubljani lahko za poletno šolo nominira enega kandidata, zato bo v primeru večjega interesa opravljen izbor.

Za vse dodatne informacije prosim kontaktirajte UL na doktorski.studij@uni-lj.si.