Bliža se letno izpitno obdobje in radi bi opozorili študente, na sprotno in pravočasno plačevanje računov na fakulteti.
V aprilu 2016 je bila v sistemu VIS narejena nadgradnjo s katero se je sistem povezal s fakultetno knjižnico in računovodsko službo. Študent, ki ima finančne obveznosti do fakultete (plačila izpitov, vpisnin, šolnin, potrdil in sms obveščanja, se po novem upoštevajo tudi zamudnine v knjižnici, naročnine na reviji Ventil in Strojništki vestnik ter ponovno opravljanje vaj) se ne more prijaviti na izpit. Vsi dolgovi so vidni v sistemu VIS v meniju Moji podatki/Moje finance.

Vse študente pozivamo, da svoje obveznosti čim prej poravnajo in se izogneju težavam pri pravočasni prijavi na izpite.

Želimo vam uspešno izpitno obdobje.

Študentski referat