Na pobudo Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije (OZS) bomo 6. februarja, v skupni organizaciji z Odborom za znanost in tehnologijo pri OZS, organizirali dogodek Odprta fakulteta. Dogodek je namenjen priložnosti za poslovno mreženje z obrtniki in podjetniki, člani Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije.

Udeleženci dogodka boste lahko obiskali laboratorije Fakultete za strojništvo, prisluhnili njihovim predstavitvam, predstavniki laboratorijev pa bodo na voljo tudi za vaša vprašanja. Tako boste bolje spoznali našo fakulteto ter dobili vtis o znanstveno-raziskovalni dejavnosti, ki poteka pri nas.

Za udeležbo na dogodku se je potrebno prijaviti že pred samim obiskom , do 26.januarja 2024. Spletna prijavnica je tukaj: Prijava na Odprto fakulteto – dogodku za poslovno mreženje – 1KA | Spletne ankete (arnes.si)

Več o laboratorijih si lahko ogledate tukaj.

Več o raziskovalnih platformah si lahko ogledate tukaj.