V ponedeljek, 16. 5. 2011, ob 15. uri

Fakulteta za upravo, predavalnica P19

Na Fakulteti za upravo v sklopu Centra za razvoj pedagoške odličnosti (CRPO) in v sodelovanju z Društvom študentov invalidov Slovenije pripravljajo okroglo mizo »Dobre prakse kariernega razvoja oseb s posebnimi potrebami« za študente s posebnimi potrebami in širšo zainteresirano javnost. Udeleženci okrogle mize bodo osebe s posebnimi potrebami na področju slepote, mišične distrofije, naglušnosti in disleksije, ki so kljub oviram uspešne na svoji poklicni poti.

O svojih izkušnjah med in po končanem študiju bodo spregovorili:

– Sonja Pungertnik, profesorica defektologije in svetovalka za osebe s posebnimi potrebami, avtorica oddaje »Luč v temi« na Radiu Ognjišče, zaposlena pri Zavodu sv. Ignacij,

– prof. dr. Anton Zupan, vodja rehabilitacijskega inženiringa na Univerzitetnem rehabilitacijskem inštitutu RS,

– Katrin Modic, diplomirana kemijska tehnologinja, zaposlena na Inštitutu »Jožef Štefan«,

– izr. prof. dr. Matjaž Debevc, predavatelj na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru,

– Gojmir Lešnjak – Gojc, diplomirani slavist in diplomirani gledališki ter filmski igralec, direktor Kosovelega doma Sežana.

Izvedeli boste, kaj je goste ves čas spodbujalo, da segajo po visokih ciljih kariernega razvoja in svoj poklic opravljajo z veliko ljubezni, vneme in navdušenja. Poleg tega pogosto aktivno delujejo tudi v javnem interesu in v javno dobrobit.

Vljudno prosimo, da svojo udeležbo potrdite do vključno 15. maja 2011 po e-pošti: crpo@fu.uni-lj.si

Veselimo se srečanja z vami.

Vabimo vas, da o srečanju obvestite vse, za katere menite, da bi jih zanimalo.

Lep pozdrav.

Viš. pred. Margit Horvath, l. r.
Koordinator za študente s posebnimi potrebami

Mag. Manica Danko, l. r.
Predstojnica CRPO

Red. prof. Stanka Setnikar Cankar, l. r.
Dekanja