Alumni klub Fakultete za strojništvo bo začel z mesečnimi predavanji, kjer bodo predstavljene zanimive zgodbe strojnikov, delujočih v podjetjih, njihovi pretekli projekti in usmerjenost v prihodnost. Predavanja so namenjena mladim članom ALFS,  ki so pred kratkim diplomirali in si strokovno kariero šele gradijo, uveljavljenim strokovnjakom, raziskovalcem, upokojenim strokovnjakom in vsem, ki jih zanima strojniška stroka.

Prvo predstavitveno predavanje na temo sodelovanja podjetja TPV s Fakulteto za strojništvo UL bo

16. marca 2017 ob 18. uri na Fakulteti za strojništvo.

Skupina TPV je inovativno in visokotehnološko podjetje z glavnino delovanja v avtomobilski industriji. Predstavnik podjetja dr. Vili Malnarič bo predstavil zgodbo podjetja TPV, v katero je vključena tudi Fakulteta za strojništvo. O oblikah sodelovanja s podjetjem TPV bo spregovoril              prof. dr. Jernej Klemenc, vodja Laboratorija za vrednotenje konstrukcij. V kolikor bodo okoliščine dopuščale, se bo razprave udeležil tudi upokojeni prof. dr. Matija Fajdiga, ki je prvi vzpostavil skupno sodelovanje med fakulteto in podjetjem TPV.

Veselimo se vsebinskega začetka delovanja ALFS, zato vljudno vabljeni na predavanje v mesecu marcu!