Na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani smo se odločili, da s študijskim letom 2022/2023 študentom odpremo svoja vrata laboratorijev še bolj na široko z dogodkom Odprta fakulteta.

V kolikor vam pedagoški proces dopušča, vas vabimo, da v ponedeljek, 3. oktobra 2022, od 9. do 14. ure obiščete in si ogledate laboratorije na Fakulteti za strojništvo UL.

Sodobno strojništvo je interdisciplinarno, ustvarjalno in inovativno ter temelji na visokem individualnem znanju, ki omogoča reševanje izzivov v prihodnosti. Vsak laboratorij se je z razvojem raziskovalnega strojništva širil in poglobil v specifično področje, kar boste lahko slišali, videli in tudi vprašali na predstavitvah na dogodku Odprta fakulteta. Namig: izkoristite obisk in se povežite z raziskovalci ter pedagogi; morda najdete temo za diplomsko ali magistrsko delo!

Opise sodelujočih laboratorijev si lahko ogledate TUKAJ, lokacije posameznih laboratorijev pa TUKAJ.

Vabljeni!