Spoštovani!

Ob začetku študijskega leta rektor Univerze v Ljubljani vabi na druženje in tekmovanje z velikimi kanuji po Ljubljanici.

Tekmovanje bo v sredo, 5. 10. 2022 Tekmovale bodo fakultete UL med seboj, vsako ekipo sestavlja 8 članov + krmar, ki ga določi organizator. Ekipo sestavljajo zaposleni in študenti iste fakultete. V ekipi mora biti najmanj eno dekle in najmanj en (lahko več) zaposlen na fakulteti.

Vabimo vas, da na e-naslov ziga.bratuz@fs.uni-lj.si sporočite, če ste se tekmovanja pripravljeni udeležiti oz. imate morebitna dodatna vprašanja.

Prijavljati se ni potrebno, za prijavo bo poskrbel Žiga Bratuž, ko naberemo ekipo. Tekmovanje je organizirano prvič, tako da je poudarek na udeležbi in manj na rezultatu.

Lep pozdrav.