Zagovori del I. stopnje

Primerjava tradicionalnih in agilnih metod projektnega managementa

07. december 2022

Zagovori del I. stopnje

Programsko orodje za preračun in izbiro zavornih sistemov priklopnih vozil

01. december 2022

Zagovori del I. stopnje

Vpliv kvalitete površine in podmere na čas erodiranja

10. november 2022

Zagovori del I. stopnje

Gibljivi simulator vožnje z električnimi aktuatorji in tremi prostostnimi stopnjami

10. november 2022

Zagovori del I. stopnje

Analiza vpliva oblike pločevine na merjenje oddaljenosti s senzorji na vrtinčne tokove

10. november 2022

Zagovori del I. stopnje

Tadej Horvat: Optimizacija tesnjenja gonila ekstruderja – 04.11.2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

04. november 2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

Zagovori del I. stopnje

Nejc Leban: Konstruiranje hidravlične nakladalne naprave za polnjenje bobnastega peskalnega stroja – 04.11.2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

04. november 2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

Zagovori del I. stopnje

Gašper Brunskole: Prezračevanje stavbe glede na energetsko učinkovitost in zdravje – 07.11.2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

07. november 2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

Zagovori del I. stopnje

Jaka Lavrih: Vpliv pogojev varjenja MIG/MAG na električne veličine ter emisije hrupa – 07.11.2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

07. november 2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

Zagovori del I. stopnje

Mark Ule: Dinamično napenjanje niti iz steklenih vlaken – 07.11.2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

07. november 2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

Zagovori del I. stopnje

Matevž Gril: BIM podprto načrtovanje sistemov za oskrbo mest s pitno vodo – 04.11.2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

04. november 2022, 10:00, LESKOVARJEVA SOBA 1/2

Zagovori del I. stopnje

Aljaž Žafran: Računalniška simulacija preoblikovanja jeklene pločevine – 05.09.2022, ob 09:00, IV/3B

05. september 2022

Zagovori del I. stopnje

Rok Šparovec: Mehanska analiza enojnega kovičnega spoja – 05.09.2022, 09:00, IV/3B

05. september 2022

Zagovori del I. stopnje

Adrian Stubelj: Regeneracija odpadne toplote iz papirnega stroja – 05.09.2022, ob 09:00, III/3A

05. september 2022

Zagovori del I. stopnje

Gregor Sonjak: Obvladovanje sprememb projektov – 05.09.2022, ob 09:00, IV/3B

05. september 2022

Zagovori del I. stopnje

Jan Renčelj: Mehanske lastnosti prevodnih kompozitov na nano-nivoju – 05.09.2022, ob 09:00, IV/3B

05. september 2022

Zagovori del I. stopnje

Mitja Kavčič: Uporaba tople odpadne vode za ogrevanje sveže sanitarne vode – 05.09.2022, ob 09:00, III/3A

05. september 2022