Ime projekta
Šifra/akronim
Trajanje projekta
Vodja projekta
Tip projekta
aProMag
01.01.2023 - 29.12.2023
doc. dr. Lidija Slemenik Perše
Mednarodni
V2-2256
01.10.2022 - 30.09.2023
izr. prof. dr. Mitja Mori
Nacionalni
LiDeSuM
01.10.2022 - 31.12.2023
izr. prof. dr. Domen Šeruga, prof. dr. Marko Nagode, izr. prof. dr. Miha Brojan
Mednarodni
CRYO-MQL
01.01.2023 - 31.12.2023
prof. dr. Franci Pušavec
Mednarodni
L1-7665
01.03.2016 - 28.02.2019
prof. dr. Nataša Zabukovec Logar (vodja projekta na UL FS izr. prof. dr. Uroš Stritih)
Nacionalni
Hybrid Drive Trains Program: Evropska obrambna agencija EDA
HybriDT
24.01.2020 - 23.01.2021
doc. dr. Samo Zupan
Mednarodni
ROS-Industrial quality-assured robot software components Program: Obzorje 2020
ROSIN
01.01.2020 - 31.12.2020
doc. dr. Rok Vrabič
Mednarodni
MOTZART
01.10.2018 - 30.09.2021
prof. dr. Miha Boltežar, prof. dr. Tomaž Katrašnik, izr. prof. dr. Nikolaj Mole
Mednarodni
ELPID
01.09.2018 - 31.08.2021
doc. dr. Nikola Vukašinovič
Mednarodni
Interactive course for Control Theory Program: Erasmus +
ICCT
01.09.2018 - 31.08.2021
prof. dr. Primož Podržaj
Mednarodni
VIRTUAL
01.06.2018 - 30.11.2022
dr. Simon Krašna
Mednarodni
EXDCI-2
01.03.2018 - 31.12.2020
prof. dr. Roman Žavbi
Mednarodni
Closing the loop of the Spent Pot-line (SPL) in Al smelting process Program: EIT KIC RawMaterials
SPL-CYCLE
01.02.2018 - 31.03.2021
doc. dr. Mirko Halilovič
Mednarodni
K2 Mobility
01.01.2018 - 31.12.2021
prof. dr. Tomaž Katrašnik
Mednarodni
CA COST Action CA16235
05.10.2017 - 04.10.2021
doc. dr. Mitja Mori
Mednarodni
OBELICS
01.10.2017 - 30.11.2020
prof. dr. Tomaž Katrašnik
Mednarodni
HEART
01.10.2017 - 31.03.2022
izr. prof. dr. Uroš Stritih
Mednarodni
CASProD
01.09.2017 - 30.11.2020
doc. dr. Nikola Vukašinovič
Mednarodni
Cooling Tower Profiler – Performance Evaluation of Cooling Towers Program: EIT InnoEnergy
CTProfiler
01.04.2017 - 30.09.2019
prof. dr. Marko Hočevar
Mednarodni
PRACE-5IP
01.01.2017 - 30.04.2019
izr. prof. dr. Janez Povh
Mednarodni
PRACE-5IP
22.12.2016 - 22.12.2017
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
PRACE-5IP
22.12.2016 - 22.12.2017
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
SMITER 3D
22.12.2016 - 22.12.2017
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
GOSTOP
17.01.2011 - 16.01.2013
prof. dr. Niko Herakovič, izr. prof. dr. Rok Petkovšek, izr. prof. dr. Matija Jezeršek, doc. dr. Rok Vrabič, prof. dr. Janez Diaci
Mednarodni
UniGov
15.10.2016 - 14.12.2019
doc. dr. Rok Vrabič
Mednarodni
IQ DOM
01.09.2016 - 28.02.2019
prof. dr. Marko Hočevar, prof. dr. Andrej Kitanovski, prof. dr. Edvard Govekar, prof. dr. Miha Boltežar
Mednarodni
Ekološki Varen Avtomobil za zeleno mobilnost Program: ESRR (SPS)
EVA4green
01.09.2016 - 28.02.2019
prof. dr. Miha Boltežar, prof. dr. Tomaž Katrašnik, prof. dr. Marko Nagode, prof. dr. Jernej Klemenc, prof. dr. Roman Žavbi, prof. dr. Mitjan Kalin
Mednarodni
Trajnostno in inovativno gradbeništvo za pametne zgradbe Program: ESRR (SPS)
TIGR4smart
01.09.2016 - 31.03.2019
prof. dr. Sašo Medved, doc. dr. Miroslav Halilovič
Mednarodni
MARTINA
01.08.2016 - 31.07.2019
izr. prof. dr. Damjan Klobčar
Mednarodni
LIFE SUSTAINHUTS
01.07.2016 - 31.10.2021
prof. dr. Mihael Sekavčnik
Mednarodni
CA COST Action CA15102; CRM-EXTREME
10.03.2016 - 09.03.2020
izr. prof. dr. Damjan Klobčar
Mednarodni
CA COST Action CA15216
26.02.2016 - 20.04.2021
izr. prof. dr. Tomaž Pepelnjak
Mednarodni
SOLPS-ITER
06.07.2015 - 05.07.2017
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
CryoCav
01.07.2015 - 30.06.2017
prof. dr. Matevž Dular
Mednarodni
MI-NET COST Action TD1409
05.05.2015 - 04.05.2019
izr. prof. dr. Janez Povh
Mednarodni
Action MP1407; e-MINDS
23.04.2015 - 22.04.2019
izr. prof. dr. Damjan Klobčar
Mednarodni
XTribology
01.04.2015 - 31.03.2020
prof. dr. Mitjan Kalin
Mednarodni
PRACE-4IP
01.02.2015 - 30.04.2017
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
MPNS COST Action MP1401
10.12.2014 - 09.12.2018
doc. dr. Damjan Klobčar, izr. prof. dr. Matija Jezeršek
Mednarodni
TUD COST Action TU1403
28.10.2014 - 27.10.2018
izr. prof. dr. Ciril Arkar
Mednarodni
EduLabFrame
01.09.2014 - 31.08.2017
prof dr. Sašo Medved
Mednarodni
NARIP
01.09.2014 - 31.08.2017
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
Global development of Future Products Workshop Program: LLP – Erasmus IP
GDFP-2020
01.09.2013 - 31.08.2014
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
Program: SMER+
RSHVI
01.08.2013 - 15.09.2014
prof. dr. Ivan Prebil, prof. dr. Alojz Poredoš
Mednarodni
ENOVHEAT
01.01.2013 - 31.12.2017
izr. prof. dr. Andrej Kitanovski
Mednarodni
ENOVHEAT
07.11.2012 - 01.11.2015
prof. dr. Niko Herakovič
Mednarodni
Infinite lifetime prediction by Dang Van criterion E! 6791 Program: EUREKA
FATIGUEDV
07.11.2012 - 09.07.2014
FATIGUEDV
Mednarodni
Hydro powerplant simulation Program: LLP – Leonardo da Vinci
CLEANER
01.10.2012 - 30.09.2014
doc. dr. Primož Podržaj
Mednarodni
Fluid Management component improvement for Back up fuel cell systems Program: 7. OP
FluMaBack
01.07.2012 - 30.06.2015
prof. dr. Mihael Sekavčnik
Mednarodni
Middle Eastern Partnership in Sustainable Engineering Program: LLP – Tempus
ME-ENG
15.10.2011 - 14.10.2014
prof. dr. Janez Kopač
Mednarodni
Cleaning Engineering for manufactoring Program: ERA-NET ERASME
CLEANER
17.01.2011 - 16.01.2013
prof. dr. Peter Butala
Mednarodni
Ageing and efficiency Simulation & TEsting under Real world conditions for Innovative electric vehicle Components and Systems Program: 7. OP
ASTERICS
01.10.2012 - 30.09.2015
prof. dr. Tomaž Katrašnik
Mednarodni
Transfer of building physics and CO2 methodologies to optimize energy efficient competencies across the three sectors Program: LLP – Leonardo da Vinci
01.10.2012 - 30.09.2013
prof. dr. Sašo Medved
Mednarodni
PRACE – Third Implementation Phase Project Program: 7. OP
PRACE-3IP
01.07.2012 - 30.06.2016
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
New Business Opportunities for Solar District Heating and Cooling Program: CIP – IEE
SDHPLUS
01.07.2012 - 30.06.2015
izr. prof. dr. Andrej Kitanovski
Mednarodni
Action MP1106: SGI
11.05.2012 - 10.05.2016
prof. dr. Iztok Golobič, prof. dr. Edvard Govekar
Mednarodni
Advanced Aircraft Network for Theoretical & Experimental Aeroservoelastic Modeling Program: 7. OP – Marie Curie
A2-NET-TEAM
01.01.2012 - 31.12.2014
izr. prof. dr. Tadej Kosel
Mednarodni
Network di Living Labs, virtuous in energy saving and in development of renewable energy sources Program: ESRR
ENERGYVILLAB
01.11.2011 - 31.05.2014
doc. dr. Uroš Stritih
Mednarodni
Polymer subconstruction for curtain walls E! 6782 Program: EUREKA
POLYBAR
19.10.2011 - 15.10.2013
prof. dr. Boris Štok
Mednarodni
Best Training for Green and Silent Mobility Program: 7. OP – Marie Curie
GRESIMO
01.10.2011 - 30.09.2015
prof. dr. Miha Boltežar
Mednarodni
Towards Autonomic Road Transport Support Systems Program: COST
TUD COST Action TU1102
22.09.2011 - 21.09.2015
prof. dr. Edvard Govekar
Mednarodni
Cavitation in Thermosensible Fluids Program: ESA
CATHEF
01.07.2011 - 31.10.2015
izr. prof. dr. Matevž Dular
Mednarodni
Inspection of HVAC Systems through continuous monitoring and benchmarking Program: CIP – IEE
iSERV
07.05.2011 - 06.05.2014
prof. dr. Vincenc Butala
Mednarodni
Nanostructured composite materials and reinforced ductile iron for high wear application Program: MATERA ERA-NET
SINACERDI
01.05.2011 - 30.04.2014
prof. dr. Mitjan Kalin
Mednarodni
Competence Centre — Advanced Systems for Efficient Use of Electrical Energy Program: ESRR
KC SURE
01.01.2011 - 31.12.2013
prof. dr. Brane Širok, prof. dr. Alojz Poredoš, prof. dr. Iztok Žun
Mednarodni
Competence Centre Biomedical Engineering Program: ESRR
KC BME
01.01.2011 - 31.12.2013
prof. dr. Janez Diaci
Mednarodni
Competence Centre for Sustainable and Innovative Construction Program: ESRR
KC TIGR
01.01.2011 - 31.12.2013
prof. dr. Alojz Poredoš, prof. dr. Sašo Medved
Mednarodni
Competence Centre for Advanced Control Technologies Program: ESRR
KC STV
01.01.2011 - 31.12.2013
prof. dr. Mitjan Kalin
Mednarodni
Development of sail system with inhibition of induced drag effect for radical improving of aerodynamic performance E! 6268 Program: EUREKA
SAILPOWER
01.01.2011 - 01.01.2014
izr. prof. dr. Tadej Kosel
Mednarodni
E! - SURF
01.03.2010 - 01.05.2012
izr. prof. dr. Peter Krajnik
Mednarodni
The development of a new resistance welding controller E! 5855 Program: EUREKA
RWC
01.11.2010 - 01.10.2013
doc. dr. Primož Podržaj
Mednarodni
Innovative Eco Freindly Processing Of Volumetric Sheet Metal Components E! 5783 Program: EUREKA
PRO-FACTORY ECOCAN
01.11.2010 - 01.07.2013
izr. prof. dr. Tomaž Pepelnjak, prof. dr. Karl Kuzman
Mednarodni
Production and Profitability improvement in Serbia Enterprises by adopting Lean Thinking Philosophy and strengthening Enterprise Academia connections Program: LLP – Tempus
LEANEA
15.10.2010 - 14.10.2013
prof. dr. Niko Herakovič
Mednarodni
Improvement of Student’s Internship in Serbia Program: LLP – Tempus
ISIS
15.10.2010 - 14.10.2013
prof. dr. Mirko Sokovič
Mednarodni
Experience Transfer Model Program: LLP – Leonardo da Vinci
ETM
15.10.2010 - 14.10.2012
prof. dr. Janez Kopač
Mednarodni
Construction of heavy duty punch grinding machine E! 4957 Program: EUREKA
PUNCH GRIND
01.03.2010 - 01.05.2012
izr. prof. dr. Peter Krajnik
Mednarodni
Intelligent sensing and manipulation of sustainable production and harvesting of high valued crops, clever robots for crops Program: 7. OP
CROPS
01.10.2010 - 30.09.2014
prof. dr. Marko Hočevar
Mednarodni
Collaborative platform for operations support of work systems E! 5343 Program: EUREKA
PRO-FACTORY COMOS
24.06.2010 - 01.01.2013
prof. dr. Peter Butala
Mednarodni
Development of next generation molding process for multi-phrase polymer products E! 4957 Program: EUREKA
NGMOLDING
24.06.2010 - 01.05.2012
prof. dr. Niko Herakovič
Mednarodni
Master and Post Graduate education and training in multidisciplinary teams implementing EPBD and beyond Program: CIP – IEE
IDES-EDU
03.06.2010 - 02.06.2013
prof. dr. Sašo Medved
Mednarodni
Application of Computational Fluid Dynamics for co-rotating Twin-Screw-Extruder to archieve optimized thermoplastic materials C! 51 Program: CORNET ERA-NET
Optimized Compounds
01.06.2010 - 31.05.2012
prof. dr. Brane Širok, prof. dr. Karl Kuzman
Mednarodni
Modelling and prediction of traffic activity, driving conditions and critical states on roads network Program: ERA-NET ERASME
CROSS INNO
04.05.2010 - 03.05.2013
prof. dr. Edvard Govekar
Mednarodni
Modular system for adjustable spraying and navigation in orchards and greenhouses E! 5403 Program: EUREKA
MSASN
01.03.2010 - 31.12.2012
prof. dr. Marko Hočevar
Mednarodni
Ice jet technology pilot plant, for drastically reducing waste produced by abrasive water jet cutting techniques Program: LIFE +
ICEJET
01.01.2010 - 31.12.2012
doc. dr. Andrej Lebar
Mednarodni
XTribology – Excellence Centre of Tribology Program: Competence Centers for Excellent Technologies (Austria)
XTRIBOLOGY
01.01.2010 - 31.12.2014
prof dr. Mitjan Kalin
Mednarodni
Cross border network for innovation and technological cooperation between SME’s and research as part of concrete cross-border innovative technology development projects Program: ESRR
CROSS INNO
01.01.2007 - 31.12.2013
prof. dr. Jože Duhovnik, prof. dr. Matija Faj, prof. dr. Edvard Govekar
Mednarodni
Tailoring of Tribological Interfaces for Clean and Energy-Efficient Diesel and gasoline Power Trains Program: 7. OP
2020 INTERFACE
01.12.2009 - 31.05.2013
prof. dr. Mitjan Kalin
Mednarodni
Advanced Laser for Photovoltaic Industrial Processing Enhancement Program: 7. OP
ALPINE
01.09.2009 - 30.08.2012
izr. prof. dr. Rok Petkovšek
Mednarodni
Intelligent Laser Sources in Medicine E! 4954 Program: EUREKA
ILUMEN
30.06.2009 - 30.06.2012
izr. prof. dr. Matija Jezeršek
Mednarodni
Soundscape of European Cities and Landscapes Program: COST
COST project TD0804
29.06.2009 - 24.06.2013
prof. dr. Mirko Čudina
Mednarodni
Integrating and Harmonizing Sound Insulation Aspects in Sustainable Urban Housing Constructions Program: COST
TUD Action TU0901
29.06.2009 - 02.11.2013
prof. dr. Mirko Čudina
Mednarodni
Development of sustainable & innovative cryogenic machining technology E! 4550 Program: EUREKA
EUROENVIRON SusCryMac
01.02.2009 - 01.01.2012
prof. dr. Janez Kopač
Mednarodni
Next generation cost effective phase change materials for increased energy efficiency in renewable energy systems in buildings Program: COST
Action TU0802: NeCoE-PCM
28.01.2009 - 21.04.2013
izr. prof. dr. Ciril Arkar
Mednarodni
The Centre of Excellence for Low-Carbon Technologies Program: ESRR
CO NOT
01.01.2009 - 01.01.2013
prof. dr. Mihael Sekavčnik
Mednarodni
European Masters in Engineering Rheology Program: LLP – Erasmus Mundus
EURHEO
15.10.2008 - 14.10.2013
prof. dr. Igor Emri
Mednarodni
Mechanisms of interactions in nano-scale of novel ionic lubricants with functional surface Program: 7. OP – Marie Curie
MINILUBES
01.10.2008 - 01.10.2012
prof. dr. Mitjan Kalin
Mednarodni
CIVITAS ELAN Mobilising citizens for vital cities Ljubljana – Gent – Zagreb – Brno – Porto Program: 7. OP
ELAN
15.09.2008 - 14.09.2012
prof. dr. Tomaž Katrašnik
Mednarodni
Redevelopment of European Mining Areas into Sustainable Communities by Integrating Supply and Deman Side based on Low Extergy Principles Program: 6. OP – CONCERTO
REMINING LOWEX
18.06.2007 - 17.06.2014
prof. dr. Sašo Medved
Mednarodni
FUSION Program: 7. OP – EURATOM
FUSION
01.01.2007 - 31.12.2013
prof. dr. Jožef Duhovnik
Mednarodni
V4-1610
01.07.2014 - 30.06.2017
prof. dr. Matevž Dular
Nacionalni
L2-6768
01.07.2014 - 30.06.2017
prof. dr. Barbara Malič (vodja projekta na UL FS prof. dr. Andrej Kitanovski)
Nacionalni
L2-6780
01.07.2014 - 30.06.2017
izr. prof. dr. Rok Petkovšek
Nacionalni
J2-6763
01.07.2014 - 30.06.2017
prof. dr. Janko Slavič
Nacionalni
L2-6761
01.07.2014 - 30.06.2017
prof. dr. Igor Emri
Nacionalni
L2-6772
01.07.2014 - 30.06.2017
prof. dr. Miha Boltežar
Nacionalni
J2-6779
01.07.2014 - 30.06.2017
prof. dr. Zdravko Kutnjak (vodja projekta na UL FS prof. dr. Andrej Kitanovski)
Nacionalni
J1-7051
01.01.2016 - 31.12.2018
izr. prof. dr. Martin Milanič (vodja projekta na UL FS prof. ddr. Janez Žerovnik)
Nacionalni
Z2-7219
01.01.2016 - 31.01.2018
doc. dr. Jaka Tušek
Nacionalni
J2-7115
01.01.2016 - 31.12.2018
prof. dr. Mitjan Kalin
Nacionalni
L1-7544
01.03.2016 - 28.02.2019
prof. dr. Ester Heath (vodja projekta na UL FS prof. dr. Marko Hočevar)
Nacionalni
L2-7668
01.03.2016 - 28.02.2019
prof. dr. Đani Juričić (vodja projekta na UL FS prof. dr. Mitjan Kalin)
Nacionalni
L7-7580
01.03.2016 - 28.02.2019
prof. dr. Andrej Kitanovski
Nacionalni
L3-7658
01.03.2016 - 28.02.2019
izr. prof. dr. Aleš Fidler (vodja projekta na UL FS izr. prof. dr. Matija Jezeršek)
Nacionalni
V4-1610
01.10.2016 - 30.09.2019
dr. Viktor Jejčič (vodja projekta na UL FS doc. dr. Janez Benedičič)
Nacionalni
N1-0057
01.01.2017 - 31.12.2019
izr. prof. dr. Janez Povh
Nacionalni
J7-8270
01.05.2017 - 30.04.2020
prof. dr. Tomaž Katrašnik
Nacionalni
L2-8183
01.05.2017 - 30.04.2020
doc. dr. Vid Agrež
Nacionalni
Z2-8188
01.05.2017 - 30.04.2019
doc. dr. Martin Petkovšek
Nacionalni
L2-8181
01.05.2017 - 30.04.2020
izr. prof. dr. Janez Kovač (vodja projekta na UL FS doc. dr. Damjan Klobčar)
Nacionalni
J2-8171
01.05.2017 - 30.04.2020
dr. Matija Milanič (vodja projekta na UL FS izr. prof. dr. Matija Jezeršek)
Nacionalni
J2-8186
01.05.2017 - 30.04.2020
izr. prof. dr. Matej Vesenjak (vodja projekta na UL FS prof. dr. Marko Nagode)
Nacionalni
J1-8155
01.05.2017 - 30.04.2020
dr. Nataša Pržulj (vodja projekta na UL FS izr. prof. dr. Janez Povh)
Nacionalni
L2-9246
01.07.2018 - 30.06.2021
prof. dr. Božidar Šarler
Nacionalni
J2-9223
01.07.2018 - 30.06.2021
doc. dr. Miha Brojan
Nacionalni
L2-9254
01.07.2018 - 30.06.2021
viš. znan. sod. dr. Tomaž Požar
Nacionalni
J2-9253
01.07.2018 - 30.06.2021
doc. dr. Hana Uršič Nemevšek (vodja projekta na UL FS prof. dr. Andrej Kitanovski)
Nacionalni
L2-9240
01.07.2018 - 30.06.2021
prof. dr. Rok Petkovšek
Nacionalni
Z2-9247
01.07.2018 - 30.06.2020
dr. Urban Tomc
Nacionalni
L4-9325
01.07.2018 - 30.06.2021
prof. dr. Maja Ravnikar (vodja projekta na UL FS prof. dr. Matevž Dular)
Nacionalni
Z2-1865
01.07.2019 - 30.06.2021
dr. Alexandra Aulova
Nacionalni
L2-1837
01.07.2019 - 30.06.2022
prof. dr. Miha Boltežar
Nacionalni
J2-1718
01.07.2019 - 30.06.2022
prof. dr. Božidar Šarler
Nacionalni
L2-1832
01.07.2019 - 30.06.2022
dr. Gregor Dolanc (vodja projekta na UL FS prof. dr. Mihael Sekavčnik)
Nacionalni
L2-1833
01.07.2019 - 30.06.2022
izr. prof. dr. Matija Jezeršek
Nacionalni
J2-1729
01.07.2019 - 30.06.2022
prof. dr. Matjaž Godec (vodja projekta na UL FS izr. prof. dr. Peter Gregorčič)
Nacionalni
Z2-1868
01.07.2019 - 30.06.2021
doc. dr. Marko Polajnar
Nacionalni
L2-1825
01.07.2019 - 30.06.2022
izr. prof. dr. Anton Bergant (vodja projekta na UL FS prof. dr. Božidar Šarler)
Nacionalni
J2-1738
01.07.2019 - 30.06.2022
prof. dr. Barbara Malič (vodja projekta na UL FS prof. dr. Andrej Kitanovski)
Nacionalni
J2-1741
01.07.2019 - 30.06.2022
izr. prof. dr. Peter Gregorčič
Nacionalni
Z2-1862
01.07.2019 - 30.06.2021
doc. dr. Tine Seljak
Nacionalni
L2-1829
01.07.2019 - 30.06.2022
prof. dr. Spomenka Kobe (vodja projekta na UL FS doc. dr. Lidija Slemenik Perše)
Nacionalni
J7-1814
01.07.2019 - 30.06.2022
doc. dr. Martin Petkovšek
Nacionalni
NC-0014
01.03.2020 - 28.02.2022
prof. dr. Božidar Šarler
Nacionalni
Prediction model of countermeasures efficiency on cardiovascular system and fluid shifting in simulated microgravity conditions Program: Evropska vesoljska agencija ESA
01.04.2022 - 30.06.2023
dr. Janez Urevc
Mednarodni
Innovative electric light utility all-terrain vehicle for defence purposes based on in-wheel electro motors Program: Evropska obrambna agencija EDA
ELUVAT I
03.02.2022 - 02.02.2023
prof. dr. Tomaž Katrašnik
Mednarodni
ITER Pulse Design Simulator Workflow Program: ITER – Mednarodni termonuklearni poskusni reaktor
24.01.2022 - 23.01.2023
doc. dr. Leon Kos
Mednarodni
Improved workforce to set transition from manufacturing to digital green fabrication Program: Erasmus+ (ključni ukrep 2 – partnerstva za sodelovanje)
DIGIGREEN
01.01.2022 - 31.12.2023
izr. prof. dr. Damjan Klobčar
Mednarodni
Hybrid learning paths for professional education in manufacturing Program: EIT KIC Manufacturing
PATHFINDER
01.01.2022 - 31.12.2022
prof. dr. Franci Pušavec
Mednarodni
Digitalno šolanje in usposabljanje odporno na krize Program: Erasmus+ (KA226 – Strateška partnerstva za digitalno pripravljenost v izobraževanju na področju terciarnega izobraževanja)
CResDET
01.04.2021 - 31.03.2023
doc. dr. Nikola Vukašinovič
Mednarodni
eGHOST
01.01.2021 - 31.12.2023
izr. prof. dr. Mitja Mori
Mednarodni
BEST4Hy
01.01.2021 - 31.12.2023
izr. prof. dr. Mitja Mori
Mednarodni
EUROCC
01.09.2020 - 31.12.2022
dr. Pavel Tomšič
Mednarodni
SI EIT-M
01.06.2020 - 31.12.2022
prof. dr. Franci Pušavec
Mednarodni
GreenTRIBOS
01.01.2020 - 31.12.2023
prof. dr. Mitjan Kalin
Mednarodni
Integrated Modelling Analysis Suite Program: ITER
IMAS
01.01.2020 - 15.11.2022
doc. dr. Nikola Vukašinović
Mednarodni
CA18232
04.10.2019 - 03.10.2023
doc. dr. Aljoša Peperko
Mednarodni
Optimiranje sistema nadzora Program: COST
CA18203
02.10.2019 - 01.10.2023
doc. dr. Tomaž Kek
Mednarodni
MAESTRO
01.09.2019 - 31.12.2022
prof. dr. Primož Podržaj
Mednarodni
PRACE-6IP
01.05.2019 - 31.12.2022
izr. prof. dr. Janez Povh
Mednarodni
CA18120
01.05.2019 - 31.12.2022
doc. dr. Uroš Trdan
Mednarodni
CERTBOND CA18120
04.04.2019 - 03.04.2023
doc. dr. Uroš Trdan, izr. prof. dr. Damjan Klobčar
Mednarodni
COMPETE
01.01.2019 - 31.12.2022
izr. prof. dr. Joško Valentinčič
Mednarodni
SUPERCOOL
01.01.2019 - 31.12.2023
doc. dr. Jaka Tušek
Mednarodni
CD Labor
01.06.2018 - 31.01.2024
prof. dr. Tomaž Katrašnik
Mednarodni
01.01.2012 - 21.12.2022
prof. dr. Božidar Šarler
Mednarodni
V4-2012
01.11.2020 - 31.10.2022
izr. prof. dr. Marija Klopčič (vodja projekta s strani UL FS doc. dr. Janez Benedičič)
Nacionalni
V4-2002
01.11.2020 - 31.10.2023
prof. dr. Stanislav Trdan (vodja projekta na UL FS prof. dr. Marko Hočevar)
Nacionalni
L2-2618
01.09.2020 - 31.08.2023
prof. dr. Mitjan Kalin
Nacionalni
J7-2601
01.09.2020 - 31.08.2023
prof. dr. Domen Leštan (vodja projekta s strani UL FS prof. dr. Matevž Dular)
Nacionalni
J2-2499
01.09.2020 - 31.08.2023
izr. prof. dr. Miha Brojan
Nacionalni
J5-2552
01.09.2020 - 31.08.2023
dr. Andrej Kastrin (vodja projekta s strani UL FS izr. prof. dr. Janez Povh)
Nacionalni
J2-2511
01.09.2020 - 31.08.2023
izr. prof. dr. Tomaž Pepelnjak
Nacionalni
L2-2610
01.09.2020 - 31.08.2023
prof. dr. Andrej Kitanovski
Nacionalni
J2-2512
01.09.2020 - 31.08.2023
prof. ddr. Janez Žerovnik
Nacionalni
L5-2626
01.09.2020 - 31.08.2023
prof. dr. Tone Lerher (vodja projekta s strani UL FS izr. prof. dr. Boris Jerman)
Nacionalni
J2-2486
01.09.2020 - 31.08.2023
doc. dr. Matevž Zupančič
Nacionalni
N2-0144
01.01.2020 - 31.12.2023
prof. dr. Miha Boltežar
Nacionalni
01.06.2017 - 31.05.2020
Prof. dr. Rok Petkovšek
Drugi projekti
01.05.2019 - 31.03.2022
izr. prof. dr. Matija Jezeršek
Nacionalni
Opazovalna podnica čebeljega panja
01.02.2020 - 30.06.2020
doc. dr. Andrej Žerovnik
Drugi projekti
Napredni proizvodni sistem na osnovi distribuiranega vodenja
01.03.2020 - 31.07.2020
izr. prof. dr. Primož Podržaj
Drugi projekti
Inovativna obravnava gospodinjskih odpadkov v kuhinji – INOOK
15.02.2019 - 14.07.2019
izr. prof. dr. Joško Valentinčič
Drugi projekti
Inovativni načini merjenja hitrosti gorenja v raketnem motorju – IMROC
01.02.2019 - 30.06.2019
izr. prof. dr. Jože Kutin
Drugi projekti
Razvoj interaktivnih svetil za ekstremne razmere – RIS
01.02.2019 - 30.06.2019
doc. dr. Marjan Jenko
Drugi projekti
Razvoj koncepta svetlobne komunikacije avtonomnega vozila z ostalimi udeleženci v prometu – LightCom
01.04.2018 - 31.08.2018
prof. dr. Jernej Klemenc
Drugi projekti
Povezani sistem za zajemanje in analizo tornih lastnosti voznih ploskev – CONSKID
01.04.2018 - 31.08.2018
doc. dr. Miha Ambrož
Drugi projekti
Načrtovanje in izdelava preizkuševališča za raziskavo toka fluida pri kontinuirnem ulivanju – NIPeRTuKU
01.04.2018 - 31.08.2018
asist. dr. Jurij Gregorc
Drugi projekti
Optimizacija procesa kalandriranja za izboljšanje mehanskih lastnosti plastične embalaže – OKPE
01.04.2018 - 31.08.2018
doc. dr. Lidija Slemenik Perše
Drugi projekti
Raziskave modernih metod krmiljenja na področju pnevmatsko-hidravličnih sistemov – KPH
01.04.2018 - 31.08.2018
izr. prof. dr. Primož Podržaj, doc. dr. Franc Majdič
Drugi projekti
Konstrukcija in oblikovanje krmilne ročice izvenkrmnega električnega motorja za čolne – eKrmilo
01.04.2018 - 31.08.2018
izr. prof. dr. Jože Tavčar
Drugi projekti
Vlakenski laserji z visokim energijskim izkoristkom – LASVEI
01.03.2017 - 31.07.2017
izr. prof. dr. Rok Petkovšek
Drugi projekti
Izboljšave industrijskih procesov z uvajanjem laserskih mikroobdelav – IndLaM
01.03.2017 - 31.07.2017
doc. dr. Peter Gregorčič
Drugi projekti
Razvoj in postavitev polnilnice za električna letala -Električna polnilnica
01.02.2017 - 30.06.2017
asist. dr. Vanja Čok
Drugi projekti
Optimizacija procesnih pogojev toplega stiskanja pri izdelavi zavornih ploščic in njihova analiza – OPTI-PPTS
01.03.2017 - 31.07.2017
asist. dr. Simon Oman
Drugi projekti
Projektiranje v smislu zmanjšanje rabe energije v stavbah – P-URE
01.02.2017 - 30.06.2017
izr. prof. dr. Uroš Stritih
Drugi projekti
Študija razvoja modulnega nosilca s stališča nosilnosti, materialov in tehnologij izdelave
01.02.2015 - 31.07.2015
doc. dr. Damjan Klobčar
Drugi projekti
Črpalni in testni sistemi za vlakenske in trdninske laserje
01.02.2015 - 31.07.2015
izr. prof. dr. Rok Petkovšek
Drugi projekti
Avtomatizirano programiranje in nadzor robotiziranih laserskih obdelovalnih procesov
01.02.2015 - 31.07.2015
izr. prof. dr. Matija Jezeršek
Drugi projekti
Razvoj detekcijskih metod in mehatronskih sklopov za upravljanje in nadzor laserskih posegov v medicini
01.02.2015 - 31.07.2015
izr. prof. dr. Matija Jezeršek
Drugi projekti
Pojdi na vsebino